Apie mus

„Kompextra“ salonuose Jūsų laukia didelis prekių pasirinkimas, aukšta paslaugų kokybė ir mažiausios kainos garantija.

Tobulėjant naujosioms technologijoms, internetinė prekyba pamažu keičia tradicinę, užima vis didesnę rinkos dalį. Mes - už pažangą, todėl savo klientams siūlome palankias internetinio pardavimo sąlygas. Prekės internetu - greita, patogu, jokios rizikos, nes nereikia pinigų pervesti iš anksto. Visoms prekėms suteikiame garantiją.

„Kompextra“ - jaunų, savo darbą išmanančių profesionalų komanda. IT mums - tai ne tik darbinė veikla, bet ir didelis pomėgis, todėl nuolat giliname savo žinias, domimės naujovėmis, todėl drąsiai galime garantuoti: visas IT pasaulio naujienas sužinosite pas mus!

Mūsų vizija – tapti tokia internetine parduotuve, kuri savo klientams gali pasiūlyti mažiausią kainą ir prekes pristatyti greičiausiai. 

Mūsų misija – siekti maksimaliai patenkinti pirkėjų poreikius mažiausiomis finansinėmis ir laiko sąnaudomis.

Vertybės –  profesionalumas, lankstumas, punktualumas, novatoriškumas, atvirumas naujovėms.

„Kompextra“ salonuose išsirinksite geriausią kompiuterinę techniką, GPS navigacijos įrangą, padėsime Jums išsirinkti apsaugos nuo virusų programą, optimalų ryšio sprendimą, suteiksime spausdinimo, kopijavimo paslaugas, čia taip pat įsigysite ir biuro popieriaus, 

Esame jauna įmonė, bet jau spėjome ištirti rinkos ypatumus ir suformuoti tokią veiklos strategiją, kuri leidžia numatyti vartotojų lūkesčius ir patenkinti poreikius. Tai įrodo besiplečiantis klientų, laikančių mus patikimais partneriais, ratas. Prisijunkite ir Jūs!

Kai kurias prekes „Kompextra“ salonuose galite įsigyti net pigiau, nei nurodyta internetinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos apie Jūsų išsirinktą prekę suteiksime telefonu:  +370 683 35 335.

Kompiuteriai Lietuvoje pristatomi nemokamai (į Kuršių Neriją nepristatoma).