GPS Navigacinės įrangos remontas Panevėžyje ir Šiauliuose

Navigacinės įrangos TomTom, Garmin, Lark, GoClever, Manta, Ixex Navisat, Navigon, Navroad, Prestigio ir kt. remontas:

· žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimas;
· ekranų keitimas;
· išlaužtų jungčių taisymas / remontas / keitimas;
· kiti remonto darbai.
 
Mūsų įmonėje dirba tik puikiai savo sritį išmanantys patyrę specialistai, besinaudojantys naujausia įranga, tad Jūsų patikėtą techniką sutaisysime maksimaliai greitai ir atsakingai. Turime platų remontui skirtų dalių asortimentą, todėl Jūsų techniką suremontuosime per trumpiausią laiką. Suteikiama garantiją. Smulkūs gedimai  šalinami per 24 valandas.
 
Sugedo GPS navigacinė įranga ir  neturite laiko jos atvežti pas mus? Nenusiminkite. Jums pageidaujant, Šiaulių ir Panevėžio mieste mūsų kurjeris atvyks pasiimti neveikiančio įrenginio. Suremontuotą įrenginį pristatysime Jums į namus, suteiksime garantiją.
 
Iš kitų miestų ir miestelių užsakymus priimame 24 val. per parą (autobuso, pašto bei kurjerių siunta).
 
Užsakymo eiga:
1) užpildykite visus užsakymo laukus;
2) išsiųskite anketą mums;
3) sulaukite, kol vadybininkas su Jumis susisieks ir praneš apie remonto galimybę. Perduodami įrenginį kurjeriui jį saugiai supakuokite į dėžutę, užklijuokite, užrašykite siuntėjo ir gavėjo adresus.
Darbo valandomis kurjeris atvyks pas jus paimti įrenginio* , o atlikus remontą pristatys Jums į namus.  *yra papildomų mokesčių
 
Į visus klausimus atsakysime: tel. 8 683 35335; 8 685 33454  (I-VII  10-21 val.). 
Užsakymo forma pateikiama skyrelyje ,,Gedimo registravimas".
 
Prieš atlikdami remontą, visada susisiekiame su klientu ir aptariame remonto kainą, numatomą remonto darbų atlikimo laiką.